Mužské starosti a slasti


Možná, že též patříte mezi ty, kteří se někdy zamysleli nad tím, proč je za posledních několik desítek let, tak velký vzestup orientace gayů a lesbiček. Není to normální, ale asi je to dobou, která to oběma pohlavím umožňuje a to odbouráním sexuálních tabu. 
muž ve vesmíru

Intimní styky, ať se jedná o ty „ normální“ nebo které se odehrávají i v různých specifických prostředích – to je skutečně dost zajímavá problematika. A co v této oblasti muže zajímá nejvíce? Pokud chtějí svoji partnerku téměř vždy uspokojit, a navíc, být si u ní jisti svoji sexualitou a přitažlivostí, tak to je poznání jejího bodu G. Ale to je už opravdu ideální stav. Realita bývá často někdy jiná.
Oblast sexu vždy měla v životě mužů a žen zvláštní postavení. Ale pokud se v tomto článku více zaměříme na muže, tak můžeme klidné říci, že co kdysi bylo nazváno „rozmnožovacím pudem“, tak lidé tím, jak jsou vynalézaví, tak si milování a sex přizpůsobili jak pro svou tělesnou, tak duševní potřebu. A pro každéhomuže je jeho potence velmi důležitá, dalo by se říci, že ji řadí mezi své první přednosti.
Aby se toto téma stalo trochu více úsměvné, tak například erotické anekdoty, které jsou mezi lidmi velmi oblíbené, se pro smích a dobrou náladu vždy uplatní vyprávět. Už jen proto, že problémy se sexem má určitě jak mnoho mužů, tak i něžné pohlaví. A tím, že je člověk občas rád „škodoradostný“, tak zvlášť v oblasti sexu se rád pobaví.
muž a meditace
Muži dnes prožívají stresové situace o mnohem více, než to bylo dříve. Je to způsobeno jakýmsi neustálým honem za uznáním, určitým společenským postavením a i strachem o své zaměstnání nebo o své nabité bohatství, které je dnes pro mnohé nejisté. A přitom všem chtějí být muži, kteří dokážou svou partnerku uspokojit, plodit děti a nestárnout. Ale měli by si uvědomit, že tato stresová zátěž se může kdykoliv obrátit proti nim, jejich zdraví a tím urychluje i jejich stárnutí. A muži si neradi přiznávají, že stárnou. To většinou vidí, jak stárnou jejich ženy.
Dobrá rada pro naše milované muže, aby tak rychle nezestárli – častěji se odpoutejte od každodenního shonu za materiálními statky, více se milujte se svou vyvolenou a zkuste se zaobírat technikou meditace, která vám pomůže pomaleji stárnout.