Trampolína a její ochrana před nepříznivým počasím

skok vzůru nohama, trampolína

Také máte na zahradě trampolínu? Děti si ji jistě zamilovaly hned od začátku. Pohyb na ní je totiž velmi prospěšný. Dokáže uvolnit i posílit. Krásně naučí koncentraci a umí zlepšit i pozornost. Je tak ideální pro děti s hyperaktivitou či poruchami učení.

Taková trampolína se skládá z několika částí, především konstrukce, pružin a skákací plochy. To je základ. Pak je možné přikoupit ještě ochrannou síť nad trampolínu či schůdky. Uplatní se i kotvící sada, která pomáhá zajistit konstrukci na jednom místě.
Možná si říkáte, když trampolína stojí po celou dobu venku, zda jí nějak neublíží nepříznivé počasí? Samozřejmě, že může snížit životnost použitých materiálů, jde především o životnost skákací plochy. Ta je velmi odolná, ale působením počasí může utrpět újmu. Také ji mohou velmi nehezky poškodit ostřejší předměty, které se na ni ojediněle, třeba při velkém větru, mohou dostat.

Prodlužte životnost trampolíny s pomocí plachty

V tomto případě se vyplatí trampolínu chránit. Jak? Krycí plachtou. Jednoduchou, ale odolnou plachtou, která sníží vliv nežádoucích jevů na minimum. K dostání je v několika rozměrech a hodí se tak na každou trampolínu.
· Pro trampolínu 244 cm
· Pro trampolínu 305 cm
· Pro trampolínu 366 cm
· Pro trampolínu 400 cm

Prohlédněte si celou nabídku a vyberte si správný rozměr https://www.goodjump.cz/kryci-plachty. Do krycí plachty se rozhodně vyplatí investovat, pokud trampolínu vůbec neskládáte a máte ji po celou dobu venku. V případě, že se po její ploše nebude delší dobu nikdo pohybovat, vyplatí se ji chránit. Nedojde tak k zbytečnému poškození a snížení její životnosti.

Každý, kdo má nebo plánuje pořídit si na zahradu jednu z trampolín, měl by ji ochránit před nepříznivými vlivy počasí, rozhodně se to vyplatí a za prodloužení životnosti trampolíny ty stojí.

trampolína, kukuřice, chlapec

Podobné příspěvky