Co by vám mohlo pomáhat na erekci


O tom, že erekci škodí nesprávný životní styl, zejména nevhodný jídelníček a stres, už možná víte, a také na tom pracujete. A to je dobrá zpráva, protože lidé, jako vy nevyhledávají spásu ve Viagře s cenou bez receptu Erectmax, ale spoléhají se sami na sebe. Člověk s dobrou vůlí, jestliže překoná vlastní lenost a náběh k neschopnosti, dokáže mnohdy i nemožné.

protahující se dívka

Odstraňování stresových vlivů a časté návštěvy prodejen se zdravou výživou jsou důležité, ale mohli byste k nim přidat ještě něco, co vás možná dosud nenapadlo:

Vyměňte prostředí k sexuálním hrátkám

Vaše ložnice by neměla být přecpaná věcmi, proto je výhodnější umístit šatní skříň do předsíně. A vsaďte na pastelové barvy, vhodná je žlutá, zelená a růžová, což jsou barvy veselé a milostné – barvy lásky, srdeční a korunní čakry. Naopak černá a šedá do ložnice vůbec nepatří.

Vyzkoušejte to, co radí sexuologové

Milujte se ráno, nikoli večer – zkoušeli jste se někdy milovat ráno kolem osmé? Tehdy jsou muži doslova napumpovaní testosteronem, na rozdíl od večera, kdy je tělo připraveno spíše k odpočinku a spánku.

dívka na posteli

Milujte se v tichosti a odložte mobil – jedním z největších zabijáků sexu je kromě stresu i televize, mobil, notebook a tablet. Všechno vypněte a pro jistotu vytáhněte ze zásuvky a namísto intimní hudby se zaposlouchejte pouze do sténání a milostných vzdechů. To je ta nejlepší hudba vašeho života!

Přirozená vůně lidského těla – mnoho žen dělá velkou chybu překrýváním pachu vlastního potu syntetickými, ale i přírodními parfémy. Muži však netouží po parfémech, chtějí vás se vším všudy, tedy i s přirozenou a hlavně jedinečnou pachovou stopou. Chtějí si užít naplno orální sex s vůní sena s medem, jak odér vagíny popisují někteří odborníci, a stejně tak jim voní vaše podpaží i lehce zpocená bosá chodidla, připomínající vůni pražených arašídů. Na téma vnímání ženského potu se můžete dočíst i v pojednání od známého sexuologa MUDr. Radima Uzla.

Podobné příspěvky