Nové nápoje


Tak znáte firmu Scholler Allibert? Pokud ne, tak pravděpodobně vůbec nevíte, co tato firma praktického a kvalitního nabízí. Musím uznat, že když jsem se já poprvé setkala s touhle firmou, byla jsem docela překvapená. Protože my vlastně využíváme jejich výrobky, ani o tom nevíme. A to například, třeba když některý obchod prodává nápoje, tak právě tato firma dodává do těchto obchodů nápojové přepravky. To ej ono! A já jsem právě s tímhle už opravdu hodně dlouho pracovala. Akorát jsem vůbec nevěděla, že právě tato firma se zabývá tím, že vyrábí nápojové přepravky. Ale nejenom přepravky. Když se podíváte na jejich přehledné webové stránky, tak zjistíte, že dělají také například potravinové kontejnery, kde se převážejí potraviny. Ale také dbají na to, aby jejich design kontejneru a nebo přepravek byl opravdu na skvělé úrovni a aby také zaujal zákazníky.

Moderní design.

Věřte mi, že zákazník je náš pán. Tak toto platilo vždycky a myslím si, že to platí dodnes. A co by potom bylo super na tom, kdyby třeba se něco líbilo pouze výrobci, ale třeba zákazníci a další klienti by to vůbec nechtěli a nepřijali by to? To by byla opravdu veliká škoda. Proto si myslím, že by bylo také vhodné udělat nějakou anketu, co by se třeba líbilo zákazníkům. Proto mě potěšilo, že vylepšení designu nápojových přepravek u této firmy opravdu zabodovalo. A bylo to pozitivní na celé čáře. Vylepšení designu nápojových přepravek je podle mého názoru opravdu hodně důležité. Já vím, že třeba někteří lidé mají zaběhnutý svůj koloběh a také stereotyp, že nemají rádi změny.

Nový styl lahví.

Ale když jsem potom dělala takový průzkum, tak osmdesát procent lidí mi potvrdilo, že změna některých nápojových přepravek a nebo čehokoliv jiného je docela vítaná. Prý to takhle osvěží všechno a také obchod bude vypadat více modernější. Pokud to takhle je, tak si myslím, že firma může být spokojená, protože vylepšení designu nápojových přepravek https://www.schoellerallibert.com/cz/novinky/vylepen-designu-npojovch-pepravek-pro-produkty-znaky-a-spotebitele se jim opravdu pomohlo povedlo. A mně se to moc líbí.

Podobné příspěvky