Kde trávíte nejvíc času?


V každé domácnosti najdeme kuchyni a společný obývací prostor, kde tráví rodina nejvíce času. V kuchyni se připravuje jídlo, a tak zde logicky býváme často. Dříve byly kuchyně oddělené od zbytku domácnosti, ale moderní trendy v bydlení velí mít kuchyni dohromady s obývákem. Ve většině současných interiérů najdete kuchyni spojenou, protože je jednodušší vařit a bavit se s ostatními, a ten kdo vaří tak není izolován od ostatních.

bílá kuchyně

Při tvorbě interiéru novostavby nebo pro účely rekonstrukce si i samotní majitelé z většiny přejí, aby měli veliký obývací prostor, kam se pohodlně vejde i kuchyňský kout s jídelním stolem. Pokud si necháváte stavět dům na klíč, nejspíš vás čeká individuální výběr kuchyně, protože stavební firmy toto nechávají na rozhodnutí majitelů. Výběr kuchyňské linky je velice individuální záležitost, a tak je lepší když si ji vyberou přímo majitelé, kteří v domě budou bydlet.

moderní kuchyně

Současné trendy se odráží i v kuchyních. Zatímco před pár lety byl v módě rustikální styl, dnes jsou v kurzu kuchyně v tmavých i světlých barvách v kombinaci s dekorem dřeva. Velice žádaný je dub koňak, který vypadá skvěle s černou, šedou i bílou barvou. Někdo má rád lesk a tak si vybere lesklou kuchyni, někdo dává přednost spíše matnému provedení. Obě varianty je ale potřeba pravidelně čistit, protože na obou uvidíte šmouhy téměř hned.

Budete si vybírat novou linku?
Dosloužila vám vaše stará linka a nebo si stavíte dům? Pak budete potřebovat novou linku. Jestli chcete kvalitní zpracování i materiály, měla by pro vás být číslem jedna kuchyně na zakázku. Vybrat si můžete z desítek matných i lesklých barev korpusu i povrchů a díky plánovačům si můžete kuchyni prohlédnout během výběru jednotlivých částí. Jakmile si vizualizaci odsouhlasíte, můžeme se pustit do výroby, aby mohlo dojít k realizaci co nejdříve.

Podobné příspěvky