Zubní lékař Liberec, kterého navštívíte s radostí

Myslíte si, že najít zubaře, ke kterému chodíte rádi je nereálné? Dovolte nám, abychom vás vyvedli z tohoto omylu. Navštivte naší moderní kliniku 2-K DENT v Liberci a přesvědčte se sami. Naši zubní lékaři, jsou nejen sympatičtí, ale také opravdový profesionálové.

Jestliže potřebujete vybělit zuby, vyvrtat zubní kaz, či provést náročnější zákrok jako například endodontické ošetření kanálků, jsou tu pro vás zubní lékaři: MuDr. Martin Kittler, nebo MDDr. Michaela Jarešová. Pokud vám stačí pouze dentální hygiena, máme skvělou specialistku Vladislavu Kittlerovou, DiS., která se o vás a váš chrup skvěle postará.

zubní lékař Liberec

Naše klinika 2-K DENT je zařízena tak, abychom našim klientům poskytovali veškerá ošetření a vyšetření v co nejvyšší kvalitě. Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup a každému člověku věnujeme dostatek potřebného času.

Tím, že jsme soukromá klinika (nemáme žádnou smlouvu s jakoukoliv zdravotní pojišťovnou, ale pracujeme nezávisle sami na sebe a klient si všechnu péči finančně platí sám), tak díky tomu se nemusíme omezovat v naší nabídce služeb a jsme schopni téměř všech zubních zákroků.

Co se týká ceny, tak se rozhodně nemusíte bát. V podstatě jsme cenově srovnatelní s ostatními soukromými zubními klinikami v okolí.

Pokud dodržujete určitá pravidla, jako jsou preventivní prohlídky a dentální hygienu minimálně 2x do roka a řídíte se radami svého lékaře, platí pro vás nabídka záruky na naše zubní ošetření. Pro více informací o této službě si přečtěte na našich stránkách 2kdent.cz v záložce „cenník“.

2-K DENT s.r.o.

Objednejte se na preventivní prohlídku a přesvědčte se o příjemném a moderním prostředí, profesionálnímu, ale milému personálu a celkově o našich kvalitách sami. Budeme se na vás těšit v naší ordinaci zubního lékaře Liberec v 2-K DENT, která je otevřená veškeré všední dny – pondělí až pátek.

Podobné příspěvky