Ochraňte vodu před nečistotami a dopřejte si vyšší komfort při koupání


Jistě dobře víte, že s pořízením bazénu na zahradu si nepořizujete pouze vodní zábavu pro sovu rodinu, ale také novou povinnost. A to povinnost se o Vaše bazénové zařízení a vodu v něm obsaženou starat a udržovat ji v čistotě a celé zařízení v dobrém stavu, aby Vám mohlo dlouho sloužit bez problémů. Je jistě důležité pečovat o bazénovou vodu za pomocí bazénové chemie, ale také je zapotřebí si pořídit nejrůznější doplňky a příslušenství, které Vám v péči o Váš bazén hodně pomohou a usnadní Vám ji.

Jednou položkou z bazénového příslušenství, která je přímo nutná, je bazénová krycí plachta, která ochrání Váš bazén a hlavně samozřejmě bazénovou vodu před znečištěním v době, kdy bazén nevyužíváte. To znamená, že jakmile nastane večer, tak přikryjete Váš bazén, aby přes noc do vody nenapadalo listí z okolních stromů a podobně. Také díky tomuto příslušenství můžete chránit bazén před nepřízní počasí a samozřejmě ji jistě využijete v zimě.

A co trochu zvýšit komfort koupání díky kvalitní solární plachtě? Už jste jistě o tomto produktu někdy slyšeli. Solární plachta nejenže ochrání bazénovou vodu před znečištěním, ale ještě navíc díky zachycenému slunečnímu záření vodu krásně vyhřeje. Tedy přes den vodu zahřívá a v noci Vám pomůže udržovat stálou teplotu, takže můžete svého venkovního bazénu využívat i v chladnějších dnech a protáhnout si tak koupací sezónu i o další měsíc.

V naší nabídce najdete vysoce kvalitní solární plachty v modré, bílé či černé barvě a to v několika různých velikostech pro tvar kruhu i oválu, ale pokud byste nenašli velikost nebo tvar Vašeho bazénu, tak není vůbec žádný problém, protože si tento produkt můžete nechat vyrobit na zakázku přesně podle Vašeho přání. U solární plachty je důležité, aby se dotýkala hladiny vody, a proto musí velikostně přesně odpovídat velikosti bazénu.

Podobné příspěvky