Půjčovna přívěsných vozíků pro homologovaná tažná zařízení

Víte, že tažné zařízení patří k nejoblíbenějším technickým zázrakům, které se dodatečně montují na osobní vozy? Výjimkou nejsou ani vozidla delšího stáří, vyrobená před deseti a více lety, je to také dáno tím, že v Česku je tradice využívání „koule za autem“ poměrně mnohaletá a zažitá napříč generacemi. Mít vzadu kouli se prostě vyplatí, homologované zařízení a jeho montáž nejsou cenově neúnosné a hlavně máte toto příslušenství k dispozici a můžete s ním disponovat podle libosti. Nikdy dopředu nevíte, jak se váš život bude odvíjet, a kdy by se vám mohl hodit třeba přívěsný vozík pro odvoz zeminy či písku na zahradu, cihel, tvárnic, sádrokartonu, laminátové vany či sprchového koutu, obkladaček, koberce, zkrátka všeho, co se nevejde do zavazadlového prostoru.

uzamykatelný přívěs

Kouli za autem, montovanou napevno, vám nikdo neukradne, jednak to není zrovna snadné a pak to nemá ani význam, horší to však je s přívěsnými vozíky. Ty musíte někde garážovat, případně parkovat na dobře přístupném místě, chránit je před povětrnostními vlivy a pochopitelně se také starat o jejich technický stav. Vozíky se také stávají cílem zlodějů a tak je mnohdy výhodnější si je na určitou dobu, řádově v hodinách či dnech, pronajmout.

přívěs na kulový čep

Pronájmy přívěsů probíhají po celý rok

Půjčovna přívěsných vozíků Praha slouží pro tyto účely po dobu celého kalendářního roku, pouze je nutná včasná rezervace. V případě potřeby je možné zajistit i dodávku s přívěsem, např. pro stěhování či vyklízení bytů, anebo pro větší objemy dovozu stavebnin, nábytku a dalšího objemného sortimentu zboží. Podmínkou pro zapůjčení vozíku je samozřejmě homologované tažné zařízení v dobrém technickém stavu a také dodržení smluvních ujednání. Pochopitelně je žádoucí dbát o šetrné zacházení s přívěsem, případně je vhodné zvážit pro tyto situace krátkodobé pojištění.

Podobné příspěvky