Sedněte si do polštářů


Venkovní nábytek se vyrábí z osvědčených materiálů, které odolávají nepřízni počasí. Pro větší pohodlí a relaxaci v zahradních sedacích soupravách je ale určitě ideální si pořídit k sezení pohodlné a měkké polstrované sedáky a opěráky, které jsou určené pro zahradní nábytek. Krásné a pohodlné polstrované sedáky rázem promění obyčejné zahradní posezení v relaxační a komfortní oázu klidu. Vytvoří na vaší terase, zahradě, pergole, nebo i balkóně bezchybně stylové a útulné prostředí.
červená židle

Který si vyberete?

Vybírat si můžete z nepřeberné nabídky sedáků, které jsou vyrobeny:
ü  z nejrůznějších materiálů
ü  všech možných tvarů,
ü  rozličných barev a vzorů
Pod sedáky a opěráky, které jsou vyrobeny z moderních materiálů, vám usnadní údržbu. Vybírat pod sedáky je možné z materiálů, které je možné prát, nebo ze kterých se dá stáhnout polstrování a vyprat jej samostatně. Úplně nejlepší je pak vybírat takové materiály, které jsou odolné proti vodě a zároveň i proti prachu a špíně. Jsou však vhodné spíše do prostor, které jsou alespoň částečně zastřešené a nejsou vystaveny zcela nepřízním počasí. Během dní, kdy je špatné počasí, je vhodné pod sedáky uklidit do bezpečného, suchého prostředí domu. Tyto pod sedáky jsou však odolné proti drobným nehodám, jako je například polití limonádou, vínem, nebo ukápnutá zmrzlina. Nepromočí se, a ani se nezamažou. Jsou totiž opatřeny ochrannou vrstvou proti zašpinění, takže se dají také snadno otřít, pokud se stolovníkovi stane menší nehoda.
zahradní křeslo

Lounge sestavy

Jako jedny z nejoblíbenějších zahradních sedacích souprav jsou v posledních letech takzvané lounge sestavy. Jsou velice podobné pohodlným sedacím soupravám v obývacím pokoji. Jsou vyrobeny z hliníkové konstrukce a výpletu. Ten bývá většinou z umělého ratanu. Tyto zahradní sestavy jsou navíc vybaveny čalouněním, které je odolné i trvalé nepřízni počasí. Zároveň je stejně odolná i výplň, která se k výrobě čalounění používá.