Domácí pleťové masky

Domácí pleťové masky. Vyzkoušeli jste už bezpočet pleťových masek a žádná nenaplnila Vaše očekávání? Tak si proč si pleťovou masku nezkusit namíchat doma, podle toho co zrovna co zrovna máte, nebo podle toho co zrovna od masky požadujete. Asi nejzákladnější surovinou pro výrobu domácí pleťové masky je jogurt, který má snad každý doma, další základní surovinou je káva. Mletá zrnková káva. Tak a to je všechno, na tu nejzákladnější a super pleťovou masku potřebujete jen tyhle dvě suroviny. Podle nálady nebo potřeby můžete přidat, citronovou šťávu, která působí desinfekčně, nebo med který je protizánětlivý, dále třeba kurkumu, zázvor, skořici, kokosový olej nápadům se meze nekladou. Do základu kávy a jogurtu, lze přidat vše co Vás jen napadne. Po vyzkoušení této pleťové masky se už žádná v obchodě dostupná pleťová maska neobjeví ve vašem nákupním košíku. Nejen že stoprocentně víte, co obsahuje a můžete si jí vyrobit na míru pro Vaší pleť, ale díky peelingovému efektu bude vaše pleť zbavená od nečistot a odumřelých buněk, dokáže odstranit i část černých teček. Určitě se nebavíme o stoprocentně čisté pleti bez pupínků, bavíme se o pleťové masce, ne o kouzelné hůlce, ale s jistotou pocítíte rozdíl už po prvním použití. Pleť je krásně prozářená, hladká a čistější. 

84da36e4e6ae363e860885d4798fc39f_resize=507,285_

Podle nálady namíchanou masku naneseme na pleť, jako když na pleť nanášíme peeling z obchodu, opatrně protože i když se to nemusí na první pohled zdát, tak mletá káva je pro pleť hrubší. Poté necháme působit zhruba 30 minut a opláchneme. Je dobré si před aplikací dát kolem krku ručník, protože když špatně odhadneme množství masky a naneseme jí příliš, může se stát, že nám začne stékat na dekolt. Po uplynutí lhůty nebo podle pocitu opláchneme a už jen naneseme pleťový krém. 

Ještě ke výše zmíněnému kokosovému oleji. Je to takřka zázračná surovina. Prostě nedocenitelný. Úžasná maska na vlasy, je lehčí než si myslíte. Stačí před umytím minimálně na půl hodiny důkladně nanést kokosový olej na vlasy, a výsledkem budete překvapená. Opravdu důkladně ho vmasírujte i na pokožku hlavy. Zase je lepší použít ručník, na ramena, protože kokosový olej může z vlasů okapávat. Poté vlasy opravdu důkladně umyjte, ať je nemáte mastné. Výsledek uvidíte samy, vlasy budou hydratované, lesklejší a zdravější. 

Zlatá-pleťová-maska-pro-omlazení-–-potřebovat-budete-pouze-domácí-ingredience-678x381

Kokosový olej má mnoho využití, super je i na řasy. Opatrně jej naneste ze shora i ze spodu řas. Pozor ať se Vám nedostane do očí, v ořích může být nepříjemný. Necháme cca 30 minut působit a poté z řas smyjeme. Podporuje růstu řas a řasy po něm vypadají báječně.

Takže na krásnu dámy

Podobné příspěvky