Máte choutky? Okuste erotickou masáž!

Pokud jste dosáhli plnoletosti a bylo vám již osmnáct let anebo je vám padesát a ještě jste neokusili erotická masáž praha https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz služeb nevíte oč přicházíte … Erotická masáž už nezavání něčím tajným nebo zakázaným, ale je naprosto přístupná všem a už se před světem neschovává. Není také proč.

masáž záda

Vychází totiž z klasické fyzioterapeutického masáže celého těla. Kdo si zkusil obvyklou masáž, zajisté pocítil pak fyzické uvolnění svalů. Někdo také volí úlevu masážními a regeneračními přípravky z lékárny. To všechno lze, ale mnohem příjemnější je a božskou úlevu, kterou pocítí vaše tělo i duše, vám může poskytnou jen klasická erotická masáž. Sleduje celé vaše tělo bedlivýma a zkušenýma rukama sličných profesionálních masérek, kterou si navíc můžete vybrat dle svého vkusu. Jakýmsi bonusem pro vás může být to, že vás bude masírovat zcela nahá anebo oděna do svůdného krajkového prádla. Koho vzrušuje nahota anebo erotické prádlo, má na výběr.

erotika krajka

Erotická masáž uvolní jak vaše svaly, tak dá nový směr vaší energii, která bude proudit celým tělem. Celkově se zregenerujete, ale na rozdíl od klasické masáže – toto masírování klade velký důraz na to, aby se vaše vzrušení navozovalo ihned od počátku masírování. Zachovává intimitu dvojice, která si je velmi blízko, masérka se vás může dotýkat zkušenými a zároveň dráždivými hmaty na všech částech vašeho těla anebo vás bude masírovat svým vlastním mladým pevným tělem. A věřte, že nevynechá žádný kousek vašeho roztouženého těla.

Samozřejmostí je, že podstatná část erotické masáže je věnována masírování i vašich intimních partií a zcela běžnou součástí je i ruční vyvrcholení v průběhu masáže či na jejím konci. Záleží na domluvě, jaký čas si zvolíte. Ale i když čas „nedodržíte“, neobávejte se, úžasná masáž nekončí, ale pokračuje až do vyčerpání vašeho časového i tělesného limitu!

Podobné příspěvky