Psí miláček do vaší rodiny

Máte rádi zvířata a vaše děti jim zrovna „přišly na chuť“? Protože povyrostli, běhají a vidí kolem sebe své kamarády, kteří třeba venčí pejsky a takové štěňátko, je prostě k zulíbání. A začíná martýrium …

Maminko, tatínku, kupte mi štěňátko!! A tuto větičku slýcháte stále od rána do večera a vaše roztomilé dítko je vytrvalé a stále prosbu opakuje od rána do večera. Ráno vstává s otázkou, už ho půjdeme koupit? Večer usíná s otázkou a kdy už budu mít pejska a budu s ním moct chodit na procházky a hrát si s ním?

akita rodina

Vzdáváte to a lustrujete na internetu nejvhodnějšího pejska do rodiny. A v tom vám padne zrak na Akitu inu štěně a jste doma! Jeho chlupatou „tvář“ si zamilujete na první pohled, protože vypadá jako malý medvídek. Je prostě k zulíbání. A navíc je vyšlechtěný v té nejlepší chovatelské společnosti, jakou jste mohli oslovit! Ken\’Ichi Ai – jen zde máte jistotu, že koupíte pro své děti a vůbec k vám do rodiny mazlíčka a pejska, který bude naprosto zdravý a nebude trpět žádnými zdravotními komplikacemi.

A navíc, pejskové z této chovné stanice jsou přímo šampiony a zaujímají vždy přední místa na celostátních a světových výstavách! Tím, že chovají a starají se p o u z e o tento chov, mají bohaté zkušenosti a základem celého starání je to, že všechny odchovy jsou zaregistrovány v Japonsku a mají AKIHO rodokmen a každý pejsek má mezinárodní a japonský rodokmen a svůj vlastní osobní evropský pas!

pes doma

Akita je úžasný pes, který je vhodný právě i do rodiny. Dokonce se chová i pro canisterapii a to o mnohém svědčí. Je trpělivý, klidný, zbytečně neštěká a pokud chodíte do zaměstnání, může být i sám doma. Počká na vás. Ale to vítání, když se vrátíte z práce! Bude to vypadat, že jste se nejméně celý rok neviděli. Nikdo vás doma neuvítá s takovou radostí, jako váš pejsek!

Dobrá zpráva pro celou vaši rodinu na konec – rezervace na Akita Inu štěňátka chovná stanice přijímá po celý rok!

Podobné příspěvky