Mužům o sex vážně jde


Pokud posloucháme muže při jejich hovorech, velice často uslyšíme i něco, co se týká jejich sexuálního života. Od puberty třeba až do hodně pokročilého věku se tito rádi chlubí tím, kolik kterých děvčat dostali do postele a jak tam byli výkonní a naprosto dokonalí. Ovšem často tu nezaznívá úplná pravda. A někdy není na podobných řečech ani zrnko pravdy. Skutečností je, že se muži chlubí, ale to proto, že mají za to, že je to činí dokonalejšími v očích těch druhých, kteří třeba tak dokonalí nejsou nebo by se jim mohli posmívat.

klečící nahotinka

Pubertální jedinci mají řečí o sexu často plná ústa. Ale jak víme z praxe a obvykle i z vlastní zkušenosti, ‚prázdný sud nejvíc duní‘. A kde by podobní jedinci ony zážitky posbírali, když nemají vlastní byt ani jiné podobné místo, kde by měli pro sex soukromí, a současně po nich děvčata zase až tak moc nejedou? Nikde.

A starší muži? I ti si často vymýšlejí. Ti sice už mívají kde sex provozovat, a často se i nějaké ty vhodné partnerky najdou, ale když přijde na věc, nebývá to až tak dokonalé, jak to dotyční posluchačům popisují, a to proto, že už ta erekce https://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/8697-encyklopedie-sexu-erekce.html za moc nestojí.

ležící nahotinka

Ale někdy takoví muži lhát nemusí. Někdy si mohou pořídit nějaký přípravek na posílení erekce, a s tím se pak dá dosahovat třeba skutečně skvělých výsledků. Ale chce to vědět, jaký přípravek je ten pravý a kde ho vzít. Originální Viagru totiž doktoři jen tak někomu nepředepíší.

Viagru sice ne, ale to přece není jediná možná alternativa. Jsou tu i dostupnější možnosti. Nabízí se třeba i Kamagra, a i ta jistě prokáže mnohým z nás dobrou službu ve chvílích, kdy by nám to mělo sice v sexu jít, ale nějak nám to nejde. Stačí si ji pořídit a správně užívat, a rázem se nám může dařit tak, jak už dlouho ne. Což má pochopitelně svůj význam. Přinejmenším proto, že nejsou frustrováni ti, který by to mělo jít, ale nejde to nebo to není zrovna ono.

Podobné příspěvky