Naše auto opravna

Motory mě vždycky zajímaly. Moc mě bavilo se dívat, jak tatínek opravuje auto. A hlavně motory. Můj tatínek je automechanik. A tak bylo jasné, že v tom budu vyrůstat. Můj tatínek má vlastní autodílnu. A taky vlastní autoopravnu a teď tatínka moc baví opravovat auta a další motoristické věci. Například jako obyčejný samostatný motor nebo i motorku. Tatínek v tom je velmi šikovný. Tatínek má taky mnoho zákazníků. Každý ho chválí a každého má rád. Tatínek, jak má svoji dílnu, má tam taky velmi šikovné zaměstnance.

Otec se ve stroji vyzná.

Má tam dva zaměstnance, kteří jsou jeho kamarádi. A ty jsou taky školení a profesionální. Moc je práce baví a těší se tam. A taky tam chodí stále mnoho lidí, protože jsou s opravy aut velmi rádi a nic jim nechybí. A tak není divu, že jsem taky chtěla mít autoopravnu. Bavilo mě pracovat s auty. Ze začátku jsem auta a moto jenom umývala. Starala jsem se o auta moc ráda a byl to můj koníček. Ráda jsem je umývala ručně. Potom si taky tatínek pořídil vlastní auto myčku.

Bratr měl autohavárii.

Moc nás to bavilo a maminka z nás měla radost. S tatínkem jsem si velmi dobře rozuměla. A aby toho nebylo málo, taky můj bratr měl lásku k autům. Můj bratr byl taky potom automechanik. Později byl velmi dokonalý ve své profesi. Byl zaměstnaný v luxusní firmě, která byla velmi známá. Můj bratr měl taky luxusní auto měl ho asi dva roky. Potom se bohužel vyboural a auto bylo úplně na šrot zničené. Auto nešlo opravit a bratr byl smutný a nešťastný. Teď se od té doby se bojí řídit. A já se nedivím. Naštěstí ale auto mám já a taky můj tatínek. A tak našeho bratra vozíme my. Možná se bratr jednou přestane bát a bude řídit. myslím, že bratr má řízení auta moc rád, a tak si říkám, že čas všechny jeho rány zahojí a bude ho zase všechno bavit a nebude se bát. Všechno jednou končí a já si myslím, že i strach z řízení auta brzy vymizí a bude zase všechno ve starých kolejí.

Podobné příspěvky