Módní trendy

Často jsem si říkala, že mě baví oblékat panenky a plyšáky. Taky se mi jednou stalo, že jsem oblékla našeho malého jezevčíka do dětských dupaček. Moje maminka samozřejmě nadávala, protože říkala, že zvířata se v žádném případě neoblékají. Jenomže mě bylo pět let a já jsem potom strašně to užila. Viděla jsem to totiž v různých časopisech na různých obrázcích. Na obrázcích bylo, že lidé normálně oblékají svá zvířata. A mě se to strašně moc líbilo. Dokonce ani mojí mamince jsem to nevysvětlila, že pejskovi to vůbec nevadilo. Můj pejsek se nechal do módy nasoukat úplně dobrovolně. Tedy alespoň jsem si to myslela. Pejsek vůbec neprotestoval. A já si myslím, že se mu dupačky na sobě líbily. Ale abych pokročila dál.

Sledujete módní trendy?

Strašně mě bavilo oblékat panenky. A mrzelo mě, že mám pouze asi jenom tři nebo čtyři kousky oblečení na panenky. Tak jsem musela poprosit maminku, a aby mi nějakou módu pro panenky sehnala. A musím říct, že v té době móda pro panenky byla opravdu velmi drahá. Jedny malé šatičky stály padesát korun. A musím říct, že před dvaceti pěti lety to byla asi hodně velká částka.

Móda a doplňky mě baví.

Potom si maminka řekla, že když umí šít, tak mi nějakou módu na panenky ušije.  A byla jsem opravdu velmi překvapená a ráda, když mě maminka během měsíce našila asi patnáct kousků oblečení pro panenky. Opravdu jsem byla ráda a taky jsem se musela pochlubit svým kamarádkám. Samozřejmě, že jsem každé ze dvou kamarádek jeden kousek oblečení na panenky dala. A musím říct, že móda mě neopustila. A taky jsem se naučila šít a občas si už i ušiji svoji módu, hlavně tedy šaty a sukně. Moc mě to baví. A vás baví móda nebo módní trendy vůbec nesledujete? Myslím si, že si alespoň něco zaslouží sledovat, aby každý člověk byl v módě v obraze. Mě například to hodně baví a taky mě baví nosit různé módní doplňky.

Podobné příspěvky