Nejdivnější módní trendy historie

Módní trendy se mění každým dnem, a někdy je až těžké s nimi držet krok. V dnešní době nám v tom pomáhají média, která nám s radostí předkládají veškeré informace o tom, které módní směry je třeba momentálně následovat. Jak se říká, šaty dělají člověka…a také vlasy, u žen i make-up. Móda tedy patří do lidského života od nepaměti, a ačkoliv spousta módních kroků vedla správnou cestou, najdou se i přešlapy, za které se nyní jejich nositelé nejspíš stydí. Jaké to jsou?

nasazené obočí

Účesy v osmdesátkách

Účesy z osmdesátek jsou tématem samo pro sebe. Ženy, které nejvíce následovaly módní trendy se nyní asi za své fotografie stydí víc, než ostatní, protože nosily divoce natupírované vlasy, které česaly nahoru do neelegantních tvarů, nebo trvalo, se kterou připomínaly Pudla. Od věci nebyly ani palmičky, které se dnes češou už jen malým dětem, nebo jorkšírům, kteří si mohou dovolit vypadat komicky. Ačkoliv to tehdy byl velký trhák, doopravdy to nikomu neslušelo. Pozadu však nezůstali ani muži, kteří měli na vrcholku hlavy zvláštní květák, po bocích střižený na krátko, a vzadu takzvanou deku. Tyto trendy sledovala i spousta slavných osobností, a právě jimi jsou osmdesátky pověstné.

styl let osmdesátých

Bokovky

Bokové džíny, ze kterých čouhaly tři tenké nitky, to byl svého času oblíbený outfit mladých žen. Starší dámy naštěstí chápaly, že spodní prádlo být vidět nemá, a trendu se neúčastnily. 

Obočí

Není to tak dávno, co bylo velmi populární nechat si oholit obočí, a namalovat si jej o kousek výš, do jedné tenké linky. I teď se najdou slavné osobnosti, které od této nevzhledné módy neopustily, ale ruku na srdce, hezkého na tom nebylo nikdy nic. Nicméně chvíli poté se trend obrátil, a na řadu přišlo obočí alá Marfuša, tudíž zase přelíčené, husté obočí. Ani jeden extrém přitom nepůsobí přirozeně, ani hezky, a pouze tak hyzdí tvář nositelky.

Podobné příspěvky