Obecné informace

Poppers je slangový název pro chemické látky. Jedná se o malé lahvičky, ve kterých jsou látky obsažené. V nich najdete nitrity. Tyto nitrity se běžně prodávají jako vysoce koncentrované čističe. Používají se na čištění audio a video hlavy rekordérů a zejména na kůži. Ideální jsou v případě čištění penilních kroužků, kombinéz, pout, a dalších fetiš pomůcek, kožených a erotických hraček a na mnohé další věci. Jedná se o vynikající čistič pro čištění kůže v průmyslu.

experiment

Co je to poppers?
Zkráceně řečeno chemická látka, která je hořlavá, těkavá a nebezpečná. Musí se s ní zacházet opravdu opatrně. Nesmí se vdechovat, ani inhalovat, vůbec se nesmí polykat nebo přijít do styku s kůží, protože by mohla způsobit velice výraznou vyrážku. V každém takovémto případě je dobré obrátit se na lékaře a sdělit mu informace o výrobku.

kůže

Použití nitritových čističů:

  1. Audio hlavy – Jakmile se dostanete k přístroji, použijte vatové tyčinky. Vatovou tyčinku lehce namočíte do lahvičky poppers čističe. Následně budete opakovaně potírat znečištěnou plochu. Opakovaným potíráním hlavy odstraňujete nános ulpělých pásků. Můžete použít také nehet, jestliže je oblast hodně znečištěna, ale opatrně a dočistíte vše vatou. Na hlavě by po skončení celé operace neměly zůstat skvrny ani chloupky.
  2. Video hlavy – V tomto případě nepoužívejte žádné vatové tyčinky ani nic, co má chloupky. Pouze na proužek tenkého papíru naneste kapku čističe. Ten pak umístěte tak, abyste druhou rukou mohli točit hlavou a papírek byl zboku jemně přiložen. Rozhodně netlačte.
  3. Kůže – jestliže budete čistit usni, je dobré vyzkoušet si, jak na ni látka působí. To nejlépe zjistíte, když ji vyzkoušíte na vnitřní straně, někde, kde to nejde tolik vidět. Udělejte malinkou skvrnu přípravkem stejného původu, a pak ji vyzkoušejte čističem vyčistit. Musí se počkat, až vše řádně zaschne. Useň není dobré poškozovat vysokým tlakem nebo přílišným horlivým čištěním, spíše opatrně, protože jinak byste mohli poškodit lícovou vrstvu.

Podobné příspěvky